Sık Sorulan Sorular

Video sunumların süresi maksimum odaklanmayı sağlamak amacıyla 20 dakika ile sınırlandırıldı ve videolar ortalama 10 ile 20 dakika aralığında tutuldu.


AL ZE YAYINLARI olarak başta YKS (TYT, AYT) olmak üzere KPSS, ALES, MSÜ, DGS ve ÖABT gibi tüm sınavlar için YENİ NESİL SORULAR ve HAFIZA TEKNİKLERİ ile işlenmiş KİTAPLARIMIZ ve VİDEO EĞİTİM İÇERİKLERİMİZ ile tüm öğrencilerimize hitap ediyor. 
Kullanıcılar, satın aldıkları paketin içeriğindeki yansı (slayt) ve videolara, kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleri ile açılan kullanıcı ekranından ulaşabilirler. Video sunumların PDF formatında düzenlenmiş dinleyici notlarını tablet, bilgisayar veya cep telefonlarına indirebilir veya çıktısını alabilirler.
Kullanıcılar video sunumlara internet bağlantısı ile (çevrim içi) ulaşabilirler.
Kullanıcı sözleşmesi gereği videoların indirilmesi, kayıt edilmesi, kopyalanması ve dağıtılması yasaktır.
ALZE Yayınları olarak sizlere daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için en güvenli ve güncel yazılım alt yapılarını kullanmaya özen gösteriyoruz.


Sistemimizde yer alan videoların daha yüksek kalitede ve kesintisiz izlenebilmesi için temel gereklilikler ve öneriler aşağıda listelenmiştir: 

Masaüstü cihazlar için: 

Google Chrome tarayıcısını kullanmanız önerilir. Videolara ulaşma veya onları oynatma ile ilgili sorun yaşamanız halinde tarayıcınızın gizli sekmesinden giriş yaparak denemeniz önerilir. 

Android Mobil Cihazlar için: 

Google Chrome tarayıcısını kullanmanız önerilir. Yazılım sürüm 6 ve üzeri olacak şekilde güncel olmalıdır. 

IOS Mobil Cihazlar için: 

Safari veya Google Chrome tarayıcısın son versiyonunu kullanılmalıdır. Yazılım sürüm 11 ve üzeri olacak şekilde güncel olmalıdır.

Önemli not: Video içeriklere sorunsuz erişmeniz için mobil cihazınızda tarayıcınızın talep etiği zorunlu izinleri kabul etmeniz gerekmektedir. Bu izinleri reddetmenize bağlı sorunlarda tarayıcınızın ön belleğini temizleyerek yeniden giriş yapmayı deneyiniz.